Taršos židinių tyrimai buvo pradėti septintojo dešimtmečio pradžioje. Šioje srityje atlikta nemažai darbų, ypač didelis dėmesys buvo skirtas sąvartynų, karinių bazių, chemikalų sandėlių, naftos bazių bei degalinių ir kt. objektų inventorizacijai ir tyrimams. Lietuvos geologijos tarnyba (LGT), siekdama sukaupti ir susisteminti informaciją apie taršos židinius, 1998 metais sukūrė vieningą Geologinės aplinkos taršos židinio anketą ir įdiegė Geologinės aplinkos taršos židinių informacinę sistemą.

Potencialių taršos židinių ir ekogeologinių tyrimų žemėlapis

Metine 2015 PTZ2 

Potencialių taršos židinių duomenys yra pateikiami per LGT elektronines paslaugas https://www.lgt.lt/epaslaugos/ 

Potencialaus taršos židinio anketos teikimo naudojantis elektroninėmis paslaugomis instrukciją rasite paspaudę šią nuorodą.

Potencialių taršos židinių žemėlapį naudojantis elektroninėmis paslaugomis instrukciją rasite paspaudę šią nuorodą.

 


Informaciją tvarko Rasa Ručinskienė
tel. 8 609 89541, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 
Mes naudojame slapukus
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.