Lietuvos geologijos tarnyba nuo 2003 metais savo tinklapyje teikia aktualiausių geologinių duomenų peržiūros elektronines paslaugas. 2013 metais įdiegtas naujas elektroninių paslaugų portalas, skirtas Lietuvos geologijos tarnybos tvarkomų informacinių sistemų duomenų viešinimui ir teikimui. Portalas pasiekiamas adresu www.lgt.lt/epaslaugos/. Šiame portale naudotojams pateikiami 28 žemėlapiai, virš 80 įvairių ataskaitų ir išrašų formų, kurių pagalba naudotojai gali susiformuoti detalius duomenų išrašus ar apibendrintas ataskaitas pagal jiems aktualius parametrus.

Elektroninių paslaugų pagalba galima ne tik naudoti geologinius duomenis, sukauptus Tarnybos informacinėse sistemose, bet ir teikti tarnybai žemės gelmių išteklių gavybos ataskaitas, dokumentus gręžinių, žemės gelmių tyrimų registravimui ir kt. Elektroniniu būdu galima užpildyti ir pateikti 15 duomenų teikimo formų.

Elektroninių paslaugų naudojimas yra nemokamas, išskyrus Žemės gelmių registro duomenų teikimo paslaugas.

Žemės gelmių registro duomenis, tame tarpe ir gręžinių išrašus, gręžinių pasų duomenis, galima gauti sudarius abonementines sutartis arba pagal vienkartinius duomenų užsakymus, kurie gali būti pateikiami konkrečių objektų duomenims gauti, arba nurodyto objektų kiekio duomenims gauti. Detaliau žr. www.lgt.lt/epaslaugos/ Pagalba/ Bendra/ ŽGR duomenų užsakymas ir naudojimas.

Atlyginimo už Žemės gelmių registro duomenų vieneto teikimą ir metinio abonentinio mokesčio dydžiai, patvirtinti 2013 m. rugpjūčio 21 d. LRV nutarimu Nr. 741 (nuoroda).

 


Informaciją tvarko Rina Aleknienė
tel. (85) 233 2267, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Mes naudojame slapukus
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.