Balandžio 29 d., Varėnos r. Puvočių kaimas, Merkio ir Grūdos santakos poilsiavietė
Vyks XL-oji Geologų dienų šventė!
Dėl papildomos informacijos kreiptis e. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 
Balandžio 28 d. Lietuvos geologijos tarnyba
Lietuvos geologijos tarnyba minėjo Geologų dieną išvyka po Vilniaus saugomus geologinius objektus jų būklei įvertinti.
Daugiau informacijos Indrė Satkūnienė, tel. (8 5) 233 1535
 
Balandžio 27 d. Nacionalinio Muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai (Vilniuje, Katedros a. 4,)
Konferencija „Lietuvos žemės gelmių energetiniai ištekliai. Ar gebame juos tinkamai panaudoti?“ skirta paminėti profesinę Geologų dieną ir aptarti geologinei bendruomenei rūpimus Žemės gelmių energetinių išteklių išgavimo ir panaudojimo klausimus. Dalyvavo LGT direktorius G. Giparas, pavaduotoja J. Čyžienė, vyr. patarėjas J. Satkūnas ir kiti.

Daugiau informacijos Jonas Satkūnas, tel. (8 5) 213 9048 

Balandžio 26 d. Lietuvos geologijos tarnyba
Nuotolinis seminaras su Lietuvos savivaldybių specialistais „Individualių gręžinių legalizavimo aktualijos“. Dalyvavo LGT direktorius G. Giparas, vyr. patarėjas J. Satkūnas, Kietųjų naudingųjų iškasenų ir registro skyriaus, Hidrogeologijos skyriaus bei Informacijos valdymo skyriaus specialistai.
Daugiau informacijos Indrė Satkūnienė, tel. (8 5) 233 1535
 
Balandžio 25–28 d. Jungtinių Tautų Europos ekonomikos komisija
Jungtinių Tautų Europos ekonomikos komisijos (JT EEK) išteklių valdymo savaitė. Dalyvavimas nuotoliniu būdu (ZOOM platformoje). Dalyvavo Giluminės ir naftos geologijos skyriaus vyr. specialistė G. Andriuškevičienė.
Daugiau informacijos Gintarė Andriuškevičienė, tel. 8 674 22758 
 
Balandžio 21 d. 17 val. Nacionalinis saugomų teritorijų lankytojų centras (Antakalnio g. 25, Vilnius)
Renginys „VILNIAUS KRAŠTOVAIZDŽIO DETEKTYVAS“. Vilniaus kalvynas – tai sudėtingų gamtos procesų kūrinys, tai priešpaskutinio apledėjimo Medininkų aukštumos tęsinys. Ar nusilpęs ledynas tik atsirėmė į šią aukštumą? Ar jo tirpsmo, vandenys išgraužė griovas ir raguvas, sukurdami išskirtinį dabartinio Vilniaus kraštovaizdį? Kaip buvo iš tikrųjų?
Renginyje dalyvavo ir dirbo Vilniaus kraštovaizdžio „detektyvais“ Lietuvos geologijos tarnybos vyr. patarėjas Dr. Jonas Satkūnas, Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos vyr. patarėja Rūta Baškytė, Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcijos ekologas Rokas Butkus. Artėjant keliavimo sezonui, VSTT Viešųjų ryšių specialistė Diana Rakauskaitė pristatė saugomų teritorijų naujienas ir kvietė keliauti po mūsų krašto nacionalinius ir regioninius parkus.
Daugiau informacijos Indrė Satkūnienė, tel. (8 5) 233 1535
 
Balandžio 21 d. Biržų regioninis parkas
Biržų regioninį parkas kvietė paminėti Geologų duobės jubiliejų. Lankyti geologiniai objektai Karaimiškio apylinkėse: Barsuko takas, Lapės duobė, Velykų duobė, nauja smegduobė Ažubaliuose, ponorai ir kt. Plačiau
Daugiau informacijos Indrė Satkūnienė, tel. (8 5) 233 1535
 
Balandžio 20 d. Lietuvos geologijos tarnyba (Vilnius, S. Konarskio g. 35)
Tarptautinis seminarasEžerų sapropelio panaudojimas degradavusio dirvožemio modifikavimui į tinkamą augalininkystei“. Seminaras vyko hibridiniu būdu, anglų kalba. PROGRAMAPROGRAM
Daugiau informacijos Indrė Satkūnienė, tel. (8 5) 233 1535
 
Balandžio 13 d. Kavinė „Šnekutis“ (Šv. Mikalojaus g. 15, Vilnius)
Projekto „Miestas ir jo kalnas“ paskaita apie Vilniaus erozinio kalvyno raidą. Pranešėjas LGT vyr. patarėjas J. Satkūnas.
Daugiau informacijos Jonas Satkūnas, tel. (8 5) 213 9048 
 
Mes naudojame slapukus
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.