Gegužės 25 d. 18 val. VU CHGF Geomokslų institutas, 214 a. M.K.Čiurlionio g. 21/27
Lietuvos geologų sąjunga kviečia į geologų klubo susitikimus, kurie vyks kartą per mėnesį. Geologų klubo tikslas pasidalinti idėjomis, pristatyti naujienas, diskutuoti geologų bendruomenei aktualiomis temomis, susipažinti su esamais ir būsimais kolegomis. Susitikimai vyks ir nuotoliniu būdu per MsTeams platformą.
Programoje: Įžanga; Pranešimas „Žinios iš Kongo ir Kamerūno. PanAfGeo projektas“ (J. Satkūnas); DiskusijaGeologijos bei geologų poreikis ir svarba Lietuvoje. Kaip formuojame požiūrį į geologo profesiją visuomenėje?“.
Daugiau informacijos Jonas Satkūnas, tel. (8 5) 213 9048
 
Gegužės 10 d. Lietuvos geologijos tarnyba
Nuotolinis seminaras per Zoom platformą, kuriame buvo pristatyta gėlo požeminio vandens gręžinių įteisinimo tvarka. Seminare dalyvavo savivaldybių, žemės ūkio ir kitų asociacijų atstovai, įmonės, įrengiančios gręžinius, visi besidomintys neįregistruotų gręžinių legalizavimu. Renginio dalyviai sužinojo, kokius konkrečius veiksmus turės atlikti gyventojai neregistruotiems gręžiniams įteisinti ir kaip neregistruotus gręžinius įrašyti į Žemės gelmių registrą.
Dalomąją medžiagą su svarbiausia informacija rasite
čia.
Daugiau informacijos Indrė Satkūnienė, tel. (8 5) 233 1535
 
Gegužės 18–19 d. Krokuva (Lenkijos Respublika)
Lenkijos geologų draugija (PTGeol) iškilmingai minėjo savo 100-metį. Jubiliejinis renginys vyko Krokuvoje, Jogailos universitete, jo metu skaityti pranešimai apie veiklos istoriją, ateities įžvalgas, teikiami apdovanojimai ir sveikinimai. Dalyvavo LGT patarėjas J. Satkūnas ir Lietuvos geologų sąjungos vardu įteikė  PTGEol Prezidentui prof. Tadeuszui  Marekui Perytui sveikinimo raštą  ir akmeninį kirvį simbolizuojantį istoriją ir nesibaigiantį „akmens“ amžių.
Daugiau informacijos Indrė Satkūnienė, tel. (8 5) 233 1535

 

Mes naudojame slapukus
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.