Balandžio 23–24 d. Puvočiai (Varėnos r.)
Tradicinis kasmetinės Geologų profesinės šventės minėjimas Puvočių stovyklavietėje. Renginį organizuoja Lietuvos geologų sąjunga. Renginio metu vyks įvairios sporto rungtys, vandens sporto užsiėmimai bei intelektualinės dvikovos vakariniame protmūšyje. Kviečiami geologai su šeimomis ir draugais, taip pat visi besidomintys geologija.
Daugiau informacijos Indrė Satkūnienė, tel. (8 5) 233 1535
 
Balandžio 22 d. Lietuvos geologijos tarnyba
Geologų dieną kviečiame paminėti geologine išvyka. Tema – Pavilnių geotopai ir istorija: Pučkorių piliakalnis ir šaltinis, Vido akmuo, Rokantiškių piliavietė, Naujosios Vilnios pilkapiai ir akmenys su ženklais, Sapieginės erozinis kalvynas.
Daugiau informacijos Indrė Satkūnienė, tel. (8 5) 233 1535
 
Balandžio 21 d. viešbutis Crowne Plaza Vilnius (M. K. Čiurlionio g. 84)
Konferencija skirta Geologų dienai paminėti „Lietuvos žemės gelmių turtai. Ar gebame juos tinkamai panaudoti?“. Konferenciją organizuoja Geologijos įmonių asociacija.
Daugiau informacijos Jonas Satkūnas, tel. (8 5) 213 9048

 

 

Mes naudojame slapukus
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.