Sausio 30–31 d. Briuselis (Belgija)
B-Solutions programos projektų darbinis susitikimas. Dalyvaus Hidrogeologijos skyriaus vyriausioji specialistė Jurga Arustienė.
Daugiau informacijos Jurga Arustienė, tel. 8 5) 233 5605
 
Sausio 22–25 d. Kasteldefelsas (Ispanijos Karalystė) 
U-Geohaz projekto darbo grupės metinis susitikimas. Dalyvavo Inžinerinės geologijos skyriaus vyr. specialistas V. Mikulėnas.
Daugiau informacijos Vidas Mikulėnas, tel. (8 5) 213 9053
 
Sausio 24 d. Lietuvos mokslo taryba (Gedimino pr. 3, Vilnius)
Lietuvos mokslo tarybos kartu su Švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos mokslo ryšių biuru Briuselyje LINO organizuota konferencija „Europos horizontas: naujos galimybės Lietuvos tyrėjams 2021–2027 m.“. Renginio tikslas – pristatyti pasirengimą naujajai Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų bendrajai programai „Europos Horizontas“ 2021–2027 metams Lietuvos institucijoms, įmonėmvo ir pranešimą skaitė Europos Komisijos Mokslinių tyrimų ir inovacijų generalinio direktorato generalinis direktorius Jean-Eric Paquet, taip pat bvos pristatomi Lietuvos dalyvavimo rezultatai programoje „Horizontas 2020“ bei pasiūlymai būsimai programai „Europos horizontas“. Antroje renginio dalyje buvo aptartas nacionalinių kontaktinių (NCP) asmenų vaidmens stiprinimas būsimojoje „Europos horizontas“ programoje.
Daugiau informacijos Vidas Mikulėnas, tel. (8 5) 213 9053
 
 
Mes naudojame slapukus
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.