NUORODOS

Jeigu Lietuvos teritorijoje jutote žemės virpesius, sukeltus įvykusio žemės drebėjimo, prašome užpildyti anketą „Pranešimas apie žemės drebėjimą“ ir atsiųsti mums nurodytu adresu.

Jeigu Lietuvos teritorijoje sukėlėte seisminį įvykį ar buvote susijęs ar atsakingas už jo sukėlimą (sprogdinimo darbai, sprogstamųjų ginklų naudojimas, didelių statinių griovimas, hidraulinio ardymo darbai, kt. veikla, dėl kurios generuojami juntami žemės virpesiai), taip pat, jeigu stebėjote seisminį įvykį (prieš tai išvardyti atvejai, taip pat lėktuvų katastrofos, meteoritų kritimas, sprogimai naftos platformose, kt.), bet nebuvo susijęs su jo sukėlimu, prašome užpildyti anketą „Pranešimas apie sukeltą seisminį įvykį“ ir atsiųsti mums nurodytu adresu.

 

Žemės drebėjimų informacija:

 

Realaus laiko seismologinis monitoringas:                             

 

Realaus laiko „gyvos“ seismogramos:

GEOFON: „Live Seismograms“ – galima peržiūrėti Lietuvos teritorijoje įrengtų seisninių stočių PBUR ir PABE seismogramas.

Kitos nuorodos:

CTBTO: Comprehensive Nuclear-Test-Ban Treaty Organization

 


Informaciją tvarko Gintarė Andriuškevičienė
tel. (8 5) 233 4642, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mes naudojame slapukus
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.